GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 15893216
nr 1589 3216
Uppläggningsfat
porslin, 1800-tal, 54,5x44 cm
Kondition: spricka/ sprickor, krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:39:14
100 kr
300 kr